Souprava TEO II 5 - 7 RAL 1007

TEO 1007 5-7

výškově stavitelný set školní lavice a dvou židlí - velikost 5 - 7

Parametry

Barva sedáku a opěráku
přírodní překližka
Velikost
5 - 7
Velikost pracovní desky
130 x 50 cm
Záruka
36 měsíců
Barva lamina
světlý buk
Barva kovové konstrukce
RAL 1007 oranžová
Barva odkládacích košů
černá
pro konfiguraci soupravy TEO vyhledejte:
Souprava TEO II MODULAR
4 760,00 Kč
S DPH
Množství
12 týdnů

Představujeme Vám léty osvědčenou sestavu výškově stavitelného nábytku do škol. Jedná se o dvoumístný výškově stavitelný školní stůl s odkládacími koši a dvě výškově stavitelné školní židle.

TEO_5-7_6029_m.jpg

Stůl je vyroben z oválného profilu 50x30 mm, který zajišťuje vysokou mechanickou odolnost a pevnost stolu. Podpěrná konstrukce desky je vyrobena z jeklu 30x30 mm. Žákovský stůl je nastavitelný v pěti úrovních (označení velikosti 3 – 7) v souladu s předpisy Evropské unie a ČSN (číslo normy – EN 1729-1:2017 a EN 1729-2+A1:2017).  Pro fixaci v jednotlivých pozicích výškového nastavení jsou na každé straně stolu použity dva vysoko-pevnostní šrouby M8 s vnitřním šestihranem. Dále je stůl vybaven dvěma drátěnými odkládacím koši, které jsou směrem k uživateli oblé. Po obou stranách stolu jsou háčky na uchycení školní brašny.

Detail oblých odkládacích košů:

  

  

  

Specialitou našeho výrobku je tvar a umístění trnože z profilu 38x20mm. Tím, že je umístěná níže než u konkurence, tak tato trnož dodává stolu stabilitu a zároveň svým tvarováním a umístěním nepřekáží pod pracovní deskou ani na podlaze při vytírání. Tvar stolu TEO a jeho trnože je naší vlastní inovací se kterou jsme přišli již v roce 2007. 

Trnoz-prostor-na-nohy01m.jpg

Všechny ostatní společnosti nabízející tento tvar stolu jej bez našeho souhlasu kopírují…

Standardní pracovní deska je vyrobena z laminované dřevotřísky o rozměru 1300x500mm s černými ABS hranami 2mm. Rohy pracovní desky v tomto provedení jsou oblé. Pracovní deska je ke kovové konstrukci stolu přichycena pomocí 8 vrutů.

detail_vruty_deska.jpg

Samozřejmě nabízíme i další možnosti výběru typu pracovní desky: s ostrými rohy a ABS hranou, oblými rohy a ABS hranou v barvě desky, oblými rohy s PUR hranou a jako top v naší nabídce i pracovní desku s HPL povrchem a masivním bukovým nákližkem.

HPL-ABS-PUR-ABS.jpg

5002c.jpg

Školní židle je vyrobena z oválného profilu 35x15 mm (vrchní část) a oválného profilu 38x20 mm (spodní část). Sedáky a opěráky jsou vyrobeny z přírodní překližky o síle 6 mm ošetřené PUR zdravotně nezávadným bezbarvým lakem. Sedáky jsou podepřeny kovovou konstrukcí po celém svém obvodu. Kovová konstrukce pod sedákem je vybavena odolnými kluzáky, které jsou uchyceny v kovu pomocí dvou plastových trnů.

Žákovské židle jsou nabízeny ve dvou velikostech. Velikost 3-5 (dle normy EN) a velikost 5-7. Liší se velikostí a hloubkou sedáku a výškou a velikostí opěráku. Pro fixaci v jednotlivých pozicích výškového nastavení jsou na každé straně židle velikosti 5-7 použity dva vysoko-pevnostní šrouby M8 s vnitřním šestihranem a na židli velikosti 3-5 je použit na každé straně jeden šroub M8 s vnitřním šestihranem.

Židle velikosti 3-5 i 5-7 jsou stohovatelné.

5002d1.jpg  

 

Kovové konstrukce jsou ošetřeny práškovou vypalovací barvou. K dispozici jsou standardně tyto čtyři barvy: oranžová RAL 1007, červená RAL 3002, modrá 5002 a zelená RAL 6029. Dodání soupravy TEO v  jiných barvách je možné po domluvě.

Všechny závity školního nábytku jsou vytvořeny pomocí speciálního nástroje Flowdrill, který umožňuje vytvoření závitu s mnohem větší pevností a odolností proti vytržení, než je možné při použití klasické nýtovací matice. Výsledkem je vysoko-pevnostní závit, zaručující dlouhou trvanlivost.

Na nohách stolu a židlí jsou plastové ochranné návleky v černé barvě, díky kterým nedojde k poškození podlahy. Návleky a zátky dodáváme na přání také v bílé barvě.

 

Učitelský stůl s clonou

katedra_5002-n-m.jpg

Stůl pro učitele má pracovní desku o rozměru 1.300 x 600 a clonu o rozměru 1.200 x 400 mm. Jako příslušenství k učitelskému stolu je nabízena zásuvka se zámkem, pojízdný kontejner nebo dvouzásuvka.

Učitelská židle s polstrovaným sedákem a opěrákem

Učitelská židle má stejnou konstrukci jako žákovská židle. Navíc je vybavena polstrovaným sedákem a opěrákem. Čalounění je standardně v černé barvě (označení čalounění – B-42).

Povrchová úprava kovů

Základem celého procesu je důkladné odmaštění a nafosfátování. Díky tomuto procesu dochází k ošetření povrchu proti korozi a dalším důsledkem je výrazně lepší přilnutí práškové barvy. Použití práškových barev je standardním typem povrchové úpravy u všech společností nabízející školní nábytek, nikoliv ovšem důkladné odmaštění a ošetření fosfátem. Opomenutí správného odmaštění se projevuje odlupováním barvy a v případě vlhčího prostředí i korozí.

Ekologická odmašťovací linka s fosfátováním v provozovně v jihočeském Písku

odma%C5%A1%C5%A5ovna.jpg

Finální podoba práškové barvy nanesené na fosfátem ošetřený a připravený povrch

lakov%C3%A1n%C3%AD.jpg

Vyškolený zaměstnanec kontroluje bezvadnost povrchové úpravy

zam%C4%9Bstanec.jpg