Dobrý den,

vítáme Vás v internetovém obchodě předního českého výrobce školního nábytku.

Počátky společnosti Křovina sahají do roku 1991, kdy ještě jako fyzická osoba začínala pod tímto názvem s prodejem nábytku, vybavováním interiérů ale i s dílčími dodávkami nábytku pro školy. Od roku 1992 je také výrobcem nábytku a vybavení pro školy. V našem areálu naleznete sklad ocelových profilů, zámečnickou dílnu s ohýbačkami ocelových profilů, svařovnu s robotickým stanovištěm, práškovou lakovnu, truhlárnu a velký sklad pro hotové výrobky.

20200305_135420.jpg  20200305_135234.jpg  zaměstanec.jpg  

Panorama_Krovina_2019.jpg

V našem internetovém obchodě naleznete veškeré standardně vyráběné produkty, ale můžeme podle Vašeho přání či návrhu zhotovit nábytek přesně na míru.

Jistě hledáte výrobce školního nábytku, který Vám splní vše co Vám na očích vidí a přizpůsobí se Vašim představám. Tak to jste na správném místě. Jsme otevření novým řešením a vždy si rádi s našimi zákazníky popovídáme. Už se na trhu školního nábytku nějaký ten pátek pohybujeme a víme, co Vás trápí a s čím potřebujete pomoci.

Využijete naši bezplatnou linku 800 100 283 a zeptejte se na cokoliv, co Vás zajímá.

Školní nábytek společnosti Křovina je vyráběn v souladu s normami EU, které platí pod označením ČSN EN 1729-1:2017 a ČSN EN 1729-2+A1:2017 a je certifikován Strojírenským zkušebním ústavem, s.p.. Veškeré použité materiály jsou ekologické, zdravotně nezávadné a vyhovují českým i evropským standardům.

Poskytovaná záruční lhůta na nábytek je až 36 měsíců. Pozáruční servis je prováděn bez omezení.

Zde jsou důvody proč zvolit za svého dodavatele společnost Křovina s.r.o. :

  1. Jsme výrobcem nábytku od roku 1992 - v naší provozovně v Písku naleznete české zaměstnance a skutečnou výrobu. Koupí našich výrobků podporujete českou ekonomiku.
  2. Vyrobíme Vám nábytek přesně na míru - potřebujete pracovní desky o jiném rozměru, stůl pro tělesně postiženého, o trochu širší skříň než máme v nabídce, rektifikace ke stolu, u kterého nejsou ve standardu? TO VŠE PRO NÁS NENÍ PROBLÉM!
  3. Naše zákazníky známe osobně - jsme lidé jako vy. Klidně nám zavolejte (zdarma na 800 100 283) a společně se určitě dohodneme.
  4. Případné reklamace vyřídíme do 48 hodin.
  5. Pro naše zákazníky jsme k zastižení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
  6. Jsme promptní, pružní, přátelští a spolehliví.
  7. Jsme rodinná firma a máme sídlo v České republice.
  8. Poskytujeme NÁHRADNÍ PLNĚNÍ. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Rádi Vám náš nábytek přivezeme ukázat. Zavolejte nám nebo napište a domluvíme si návštěvu s předvedením.

Děkujeme za Vaši přízeň.

Jiří Chudík

Ing. Jakub Sládeček

jednatelé společnosti