AUDITOR ML židle s pultem

C132

AUDITOR ML, židle se stolkem, sedák a opěrák v přírodní překližce

Parametry

Výška
92 cm
Šířka
59 cm
Hmotnost
11,8 kg
Barva sedáku a opěráku
přírodní překližka
Záruka
36 měsíců
Výška sedáku
46 cm
Nosnost
120 kg
Hloubka se sklopeným stolkem
66 cm
Hloubka se zvednutým stolkem
86 cm
Barva kovové konstrukce
3 726,80 Kč
S DPH
Množství
9 týdnů

Pro použití v přednáškových sálech nabízíme osvědčené konferenční židle Auditor, který s určitými obměnami vyrábíme již 20 let. Konstrukce je svařena z  trubek o rozměrech 52/3 mm a 25mm, což zajišťuje maximální pevnost sedadel. Svařování je prováděno v ochranné atmosféře a konstrukce jsou lakovány práškovými vypalovacími barvami v libovolném odstínu dle vzorníku RAL.

Na sedadla a opěradla je použita buková překližka o síle 10 mm. Sklápění psacího stolku je řešeno pomocí speciálního mechanizmu, který zajišťuje bezproblémový chod zařízení a v pracovní (horizontální) poloze je psací stolek fixován podepřením o protější područku židle. Psací stolek je vyroben z vrstvené překližky o síle 14 mm. Područky jsou z masivního bukového dřeva.

Rozměry konferenčních židlí Auditor jsou navrženy tak aby poskytovaly maximální pohodlí a jejich ergonomické řešení umožňovalo plnohodnotné sezení po celý den.

Rovněž rozměry a tvarování psacího stolku zaručují dostatečný prostor pro pohodlné psaní a to i pro formáty A3 a rovněž na nich lze bezpečně používat notebooky a tablety běžně používaných rozměrů.

Konferenční židle mohou být dodávány také v čalouněném provedení, což zaručuje ještě vyšší komfort sezení. Čalounění je možno vybírat jak ze standardní nabídky, ale také nabízíme potahové látky se zvýšenou trvanlivostí, popřípadě dle dalších požadavků zadavatele.

Veškeré použité materiály jsou ekologické, zdravotně nezávadné a vyhovují českým i evropským standardům.

Barvy kovové konstrukce školního nábytku v paletě RAL:

paleta RAL.jpg

Související produkty

RATIO COMPACT
žákovská židle se stolkem, bez odkládacího koše, stohovatelná
12 týdnů
Cena 2 188,90 Kč