Naše výrobky
Školní nábytek Šatny Tabule Posluchárny Kanceláře Jídelny Odborné učebny
-

Výškově nastavitelný nábytek TEO

 
E-shop
 

Souprava TEO 3.499,- Kč s DPH - Doprava od 8 souprav v ČR ZDARMA

TEO

Certifikát nábytku

Výškově stavitelná souprava TEO za neuvěřitelných 3.499,- Kč s DPH. Za tuto cenu dostanete kompletní lavici pro 2 žáky s odkládacími koši a háčky na zavěšení brašny a 2 žákovské židle. Cena je za kompletní výrobek. To znamená, i včetně zaoblených rohů. Specialitou našeho výrobku je tvar a umístění trnože z profilu 38x20mm. Tím, že je umístěná níže než u konkurence, tak tato trnož dodává stolu stabilitu a zároveň svým tvarováním a umístěním nepřekáží pod pracovní deskou ani na podlaze při vytírání. Tvar stolu TEO a jeho trnože je naší vlastní inovací se kterou jsme přišli již v roce 2007. VŠECHNY OSTATNÍ SPOLEČNOSTI, KTEŘÍ NABÍZEJÍ TENTO STŮL POD JINOU ZNAČKOU JEJ BEZ NAŠEHO SOUHLASU KOPÍRUJÍ...

Nejprodávanější souprava školního nábytku v ČR. Mimořádně kvalitní provedení. Vyzkoušená odolnost.

V případě zájmu Vás zdarma navštívíme se vzorkem a na místě Vám soupravu TEO předvedeme. Neváhejte a objednávejte ještě dnes za tuto bezkonkurenční cenu. Certifikace TÜV Süd Czech - ČSN EN 1729-1 a 1729-2.

 

TEO

Představujeme sestavu výškově stavitelného nábytku do škol. Jedná se o dvoumístný výškově stavitelný žákovský stůl s odkládacími koši a dvě výškově stavitelné žákovské židle.

TEOTEOStůl je vyroben z oválného profilu 50x30 mm, který zajišťuje vysokou mechanickou odolnost a pevnost stolu. Podpěrná konstrukce desky je vyrobena z Jaklu 30x30 mm. Žákovský stůl je nastavitelný v pěti úrovních (označení velikosti 3 – 7) v souladu s předpisy Evropské unie a ČSN (číslo normy – EN 1729-1:2007 a EN 1729-2:2007). Pro fixaci v jednotlivých pozicích výškového nastavení jsou na každé straně stolu použity dva šrouby M8 s vnitřním šestihranem. Dále je stůl vybaven dvěma drátěnými odkládacím koši, které nemají žádné ostré hrany. Jako pracovní deska je použita laminovaná dřevotřísková deska o síle 18 mm a rozměru 1.300 x 500 mm se zaoblenými rohy s dekorem světlého buku s černou ABS hranou o síle 2mm. Jiné barevné provedení pracovní desky je možné na objednávku. Pracovní deska je ke kovové konstrukci stolu přichycena pomocí 8 vrutů. Po obou stranách stolu jsou háčky na uchycení školní brašny.

TEOTEOŽákovská židle je vyrobena z oválného profilu 35x15 mm (vrchní část) a oválného profilu 38x20 mm (spodní část). Sedáky a opěráky jsou vyrobeny z přírodní překližky o síle 8 mm ošetřené přírodním zdravotně nezávadným bezbarvým lakem. Sedáky a opěráky jsou fixovány ocelovými nýty, které jsme vybrali kvůli jejich výjimečné pevnosti a odolnosti. Spodní hrana kovové konstrukce sedáku je osazena odolnými plastovými kluzáky, které zabraňují poškození pracovní desky stolu. Tyto kluzáky jsou uchyceny v profilu pod sedákem pomocí dvou plastových trnů

TEOŽákovské židle jsou nabízeny ve dvou velikostech. Velikost 3-5 (dle normy EN) a velikost 5-7. Liší se velikostí a hloubkou sedáku a výškou a velikostí opěráku. Pro fixaci v jednotlivých pozicích výškového nastavení jsou na každé straně židle velikosti 5-7 použity dva šrouby M8 s vnitřním šestihranem a na židli velikosti 3-5 je použit na každé straně jeden šroub M8 s vnitřním šestihranem. Židle velikosti 3-5 jsou stohovatelné po 4 kusech. Židle velikosti 5-7 jsou stohovatelné po 9 kusech.

TEOKovové konstrukce jsou ošetřeny práškovou vypalovací barvou. K dispozici skladem jsou tyto čtyři barvy: oranžová RAL 1007, červená RAL 3002, modrá 5002 a zelená RAL 6029. Dodání jiných barev je možné na objednávku.
Všechny závity stolu a židlí jsou vytvořeny pomocí speciálního nástroje Flowdrill, který umožňuje vytvoření závitu s mnohem větší pevností a odolností proti vytržení, než je možné při použití klasické nýtovací matice. Výsledkem je vysoko-pevnostní závit, zaručující dlouhou trvanlivost. Na nohách stolu a židlí jsou plastové ochranné návleky v černé barvě, díky kterým nedojde k poškození podlahy.

TEO
 

Učitelský stůl s clonou

TEO-Učitelský stůl s clonouStůl pro učitele má pracovní desku o rozměru 1.300 x 600 mm a clonu o rozměru 1.200 x 420 mm. Jako příslušenství k učitelskému stolu je nabízena uzamykatelná zásuvka, dvouzásuvka s jednou uzamykatelnou zásuvkou nebo kontejner se čtyřmi zásuvkami a centrálním zámkem.

TEO-Učitelský stůl s clonou

 

Učitelská židle s polstrovaným sedákem a opěrákem

TEO-Učitelský stůl s clonouUčitelská židle má stejnou konstrukci jako žákovská židle. Navíc je vybavena polstrovaným sedákem a opěrákem. Čalounění je dodáváno standardně v černém provedení (označení čalounění - B-42).

Veškeré použité materiály jsou ekologické, zdravotně nezávadné a vyhovují českým i evropským standardům.

Nábytek společnosti Křovina je vyráběn v souladu s normami EU, které platí pod označením ČSN EN 1729-1:2007 a ČSN EN 1729-2:2007 a je certifikován systémem TÜV Süd Czech. Poskytovaná záruční lhůta na školní a kancelářský nábytek je 36 měsíců a 24 měsíců na ostatní nábytek.. Pozáruční servis je prováděn bez omezení.

 

 

 

Ergonomie

 

 
Křovina s.r.o., U Habrovky 247/11, 140 00 Praha 4, IČ 26424819, DIČ CZ26424819
tel.: +420 382 274 312, +420 777 576 841, e-mail: krovina@krovina.cz
Společnost je zapsána v obchodní rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 81230.
Všechna práva vyhrazena © Křovina s.r.o. 2006 - 2008